Послуги

Для зручності замовлення ми підготували замовлення зворотнього дзвінка у нижній частині сторінок послуг.

НЕГАБАРИТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Перевезення вантажу по Україні просто незамінне для багатьох видів робіт. Оренда трала – це чудове рішення для перевезення негабаритних вантажів

  • сільгосптехніки;
  • військової або спецтехніки; 
  • будівельних конструкцій нерозбірного типу (труби, мостові балки, опори);
  • обладнання, котушек з кабелями 

 

Трали – це низькорамні напівпричепи, які мають від трьох до восьми осей. Вони спроєктовані для мінімізації вантажної висоти. Існують універсальні та спеціалізовані трали для особливих вантажів. Часто трали оснащенні апарелями для завантаження різної техніки.

Зазвичай, кажучи про оренду тралу, мають на увазі автопотяг, що складається з напівпричепа та тягача, котрий його буксує. Тягачі розроблені адаптованими під перевезення різних негабаритних та спеціальних вантажів – вони мають зменшену висоту тягово-зчіпного пристрою, спеціальну коробку передач для тривалого руху на невеликих швидкостях з максимальним навантаженням та колеса з малим діаметром. 

Компанія MILIATECH допоможе перевезти ваш вантаж і побудувати найоптимальніший маршрут для швидкого та якісного транспортування вашого негабаритного вантажу низкорамним тралом.

Також ви можете замовити у нас комплексні роботи: завантаження вантажу, транспортування та розвантаження. Цінова пропозиція розраховується індивідуально для кожного клієнта, враховуючи ваші сроки та бюджет. Працюємо з будь-якою формою оплати (з ПДВ і без, готівковий та безготівковий розрахунок).

Технічні характеристики

Довжина: від 8м до 18м
Ширина: від 2,5м до 4,5м
Висота: від 0,5м до 1,2м
Вантажнопідйомність тралів: від 20 до 250т

Наша компанія пропонує негабаритні перевезення в Києві, Вінниці, Кропивницькому, Полтаві, Харкові, Дніпрі, Рівному, Херсоні, Луцьку, Хмельницькому, Житомирі, Львові, Сумах, Черкасах, Запоріжжі, Миколаєві, Тернополі, Чернігові, Івано-Франківську, Одесі, Ужгороді, Чернівцях.