Послуги

Для зручності замовлення ми підготували замовлення зворотнього дзвінка у нижній частині сторінок послуг.

ОРЕНДА АВТОКРАНІВ​

Автокран стане незамінним помічником на будівельному майданчику чи при вантажно-розвантажувальних роботах. Такий кран виділяється своєю мобільністю, відносно високою потужністю та не потребує жодного монтажу чи демонтажу – він завжди готовий до роботи. 

Існує велика шкала вибору довжини стріли та вантажопідйомності, що дає можливість ідеально підібрати автокран саме під ваші роботи. 

Крани на базі автомобільного шасі здатні самостійно пересуватись по звичайних або ґрунтовим дорогам та подолати підйоми до 20°. 

Наша компанія вже зібрала велику базу підрядників і ми знаємо кому телефонувати щодо саме вашої роботи, щоб зекономити ваш час та дати впевненість у якісному виконанні робіт. Працюємо з будь-яким видом оплати і розраховуємо ціни індивідуально під кожного клієнта. 

Ваші сроки та бюджет – наш пріоритет. 

Ми пропонуємо, окрім оренди автокранів, також виконання комплексних робіт, наприклад, завантаження, доставка та розвантаження вантажу. 

На нашому сайті ви можете легко підібрати автокран самостійно або звернутися до наших спеціалістів.

 

Оренда автокрана 10т, 25т, 30т, 40т, 50т, 70т, 80т, 100т, 120т, 130т, 160т, 200т, 220т, 300т, 400т, 500т.

Наша компанія пропонує оренду автокрана в Києві, Вінниці, Кропивницькому, Полтаві, Харкові, Дніпрі, Рівному, Херсоні, Луцьку, Хмельницькому, Житомирі, Львові, Сумах, Черкасах, Запоріжжі, Миколаєві, Тернополі, Чернігові, Івано-Франківську, Одесі, Ужгороді, Чернівцях.