Послуги

Для зручності замовлення ми підготували замовлення зворотнього дзвінка у нижній частині сторінок послуг.

ОРЕНДА ГУСЕНИЧНИХ КРАНІВ​

Гусеничний кран – це стріловий самохідний кран з гусеничним рушієм. Він адаптований до суворих кліматичних умов та підвищених навантажень. Ці крани працюють без виносних опор та можуть переміщатися навіть на непідготовленому будівельному майданчику. 

Саме завдяки високій маневровості та великій вантажопідйомністі гусеничні крани широко використовуються у різних галузях будівництва. Наприклад, при монтажі залізобетонних конструкцій, обладнання промислових підприємств, дорожніх споруд, у лісозаготівельній чи гірничовидобувній промисловості та при вантажно-розвантажувальних роботах.

Зазвичай гусеничні крани транспортують автомобільним чи залізничним транспортом. На розділ від баштових та мостових кранів, монтаж та демонтаж гусеничних кранів займає менше часу, вони не прив’язані до однієї точки на будівельному майданчику.

Наша компанія економить ваш час на пошуку, індивідуально підбирає найвигідніші цінові пропозиції та супроводжує вас протягом усього виконання робіт.

Якщо ви шукаєте гусеничний кран в оренду чи бажаєте його придбати, ви завжди можете звернутися до нас, ми будемо раді допомогти вам.

Оренда гусеничного крана РДК-250 чи оренда гусеничного крана МКГ-25 БР здійснюється на строк від 3-х місяців і більше.

Оренда гусеничних кранів Київ, Вінниця, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Луганськ, Рівне, Херсон, Донецьк, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Одеса , Ужгород, Чернівці.