Послуги

Для зручності замовлення ми підготували замовлення зворотнього дзвінка у нижній частині сторінок послуг.

ОРЕНДА МАНІПУЛЯТОРІВ​

Кажучи про кран маніпулятор, зазвичай мають на увазі вантажний автомобіль, обладнаний краном маніпулятором. Ця техніка здатна самостійно переміщувати,  завантажувати та транспортувати вантаж. 

Він чудово підійде для:

  • вантажно – розвантажувальних робіт;
  • дорожнього та малоповерхового будівництва; 
  • ремонтно-відновлювальних робіт;
  • транспортування різноманітних вантажів з великою масою; 
  • а також, часто використовується як евакуатор.

 

Маніпулятор встановлений прямо на шасі машини, що забезпечує високу надійність конструкції. Кран маніпулятор не використовує противагу, він обладнаний додатковими опорами, їх встановлюють по боках вантажівки, саме ці опори забезпечують потрібну стійкість при виконанні робіт.

Також, він оснащений системами, які забезпечують безпечну роботу, підвищують ефективність та знижують навантаження на оператора.

Перевагами крана маніпулятора перед автокраном є економічність, більша мобільність, універсальність та можливість встановлення додаткового обладнання.

Наша компанія підбирає пропозиції індивідуально, враховуючи сроки та бюджет клієнта, також має гнучку систему оплати (з ПДВ і без, готівковий і безготівковий розрахунок).

Якщо ви потребуєте послуги оренди маніпулятора, достатньо звернутися до нашої компанії та отримати найвигіднішу пропозицію.

Технічні характеристики

Вантажнопідйомність крана маніпулятора: від 2т до 4т.
Тоннаж кузова: від 7т до 20т.

 

Наша компанія пропонує оренду маніпулятора в Києві, Вінниці, Кропивницького, Полтаві, Харкові, Дніпрі, Рівному, Херсоні, Луцьку, Хмельницькому, Житомирі, Львові, Сумах, Черкасах, Запоріжжі, Миколаєві, Тернополі, Чернігові, Івано-Франківську, Одесі, Ужгороді, Чернівцях.