Послуги

Для зручності замовлення ми підготували замовлення зворотнього дзвінка у нижній частині сторінок послуг.

ПРОДАЖ СПЕЦТЕХНІКИ​

Іноді купівля спецтехніки буде вигіднішим рішенням, ніж оренда. При довготривалому будівництві чи частiй потребі у послугах гусеничного крана, придбання буде найкращим рішенням. 

Завдяки своєму типу рушію та технічним особливостям гусеничні крани прекрасно демонструють себе при роботі на бездоріжжі чи при високому навантаженні. Більшість з них адаптована до суворих кліматичних зон та важких умов експлуатації. Вони працюють без виносних опор та з легкістю пересуваються на непідготовленій місцевості на відміну від маніпуляторів чи автокранів.

Гусеничні крани широко використовуються при вантажно-розвантажувальних, монтажно-демонтажних роботах та при будівництві. Насправді вони дуже популярні серед комунальних підприємств та приватних забудовників.

Монтаж і демонтаж гусеничних кранів займає суттєво менше часу, ніж у баштових чи мостових, та вони не прив’язані до однієї точки. Їх доволі легко транспортувати автомобільним чи залізничним транспортом.

Компанія MILIATECH пропонує вам придбати гусеничні крани РДК-250 та МКГ-25 БР. Цінова пропозиція розраховується індивідуально. Працюємо з будь-якою формою оплати (з ПДВ/без, готівковий/безготівковий розрахунок).

Технічні характеристики

Гусеничний кран МКГ-25 БР:

Вантажопідйомність: 25т.
Тип стріли: збірні 13,5м-33,5м.
Жорсткий подовжувач: 5м.
Маневровий подовжувач: 10м, 15м, 20 м.

Гусеничний кран РДК-250:

Вантажопідйомність: 25т.
Тип стріли: збірні секційні 12,5м-32,5м.
Жорсткий подовжувач: 5м.
Маневровий подовжувач: 10м, 15м, 20м.

Продаж спецтехніки Київ, Вінниця, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Луганськ, Рівне, Херсон, Донецьк, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці.